Strona główna O firmie

O naszej firmie

Orbi-Laser, jako spółkę cywilną, założyliśmy w maju 2003 roku. Od samego początku główną specjalnością naszej działalności jest wytwarzanie i sprzedaż hurtowa różnego rodzaju zapięć i ozdób odzieżowych oraz galanteryjnych. Są to przede wszystkim guziki, klamry i kołki - do płaszczy, kurtek, kożuchów, garniturów, koszul, bluzek a także innych ubrań zarówno damskich, męskich jak i dziecięcych. Od roku 2010 ofertę produktów własnych poszerzyliśmy o poliestrowe i metalowe guziki bezpośrednio importowane z Chin, Turcji oraz Włoch.

Posiadamy duże doświadczenie oraz wiedzą w tematyce szeroko pojętej branży odzieżowej. Nasz park maszynowy składa się z najnowocześniejszych tokarek numerycznych i innych urządzeń renomowanych firm włoskich.
Do produkcji wykorzystujemy surowce wyłącznie wysokiej jakości (poliestry i poliamidy) gwarantujące bardzo dużą odporność i wytrzymałość naszych guzików na działanie czynników chemicznych (np. podczas prania i czyszczenia) a także mechanicznych takich jak uderzenia, tarcie itp.

Swoją ofertę kierujemy do producentów ubrań i galanterii, a także do hurtowni z dodatkami krawieckimi i pasmanterią. Naszym odbiorcom zapewniamy możliwość zlecania produkcji guzików i ozdób według żądanego kształtu, koloru czy fasonu.
Cieszymy się dużym zaufaniem wielu partnerów i jesteśmy otwarci na wszelkie nowe kontakty, prowadzące do nawiązania kolejnej owocnej współpracy.

 

Grawerowanie laserowe

Poliestrowe guziki laseroweDzięki nowoczesnej technologii i maszynom wyposażonym w lasery trzeciej generacji, oferujemy możliwość grawerowania lub zdobienia guzików według praktycznie każdego projektu.

Czytaj więcej...

Kolory i kształty

Guziki Łódź - różne koloryW zależności od zapotrzebowań Klienta, zapewniamy swobodę i dowolność w wyborze kształtu, wielkości oraz koloru produkowanych na zamówienie guzików poliestrowych.

Czytaj więcej...

Zamówienia i sprzedaż

Sprzedaż guzików poliestrowych - HurtowniaSwoją ofertę kierujemy do producentów odzieży oraz hurtowni dodatków krawieckich i pasmanterii. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie lub osobiście w siedzibie firmy w Zgierzu k/Łodzi.

Czytaj więcej...

» Zapraszamy do współpracy! Tel. 608 062 701 «